Najczęściej Komentowane

Yanosik i Waze, czyli jazda z ostrzegaczem po Polsce (2822)
Trudno wyobrazić sobie jazdę, bez aplikacji informującej o różnych utrudnieniach drogowych. A której można zaufać? Sprawdziliśmy Yanosika i coraz popularniejszą aplikację Waze.
5 tys. osób trafi na bruk? Marka ma duży problem (121)
Nawet 5 tys. osób trafić może na bruk w wyniku wdrażanego przez Jaguara planu restrukturyzacji. Firma mierzy się właśnie ze stratami spowodowanymi spadkiem sprzedaży w Chinach.
Naprawa głowicy - proces (10)
Naprawa głowicy to skomplikowany proces wymagający specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Sam szlif głowicy przy wymianie samej uszczelki czasami nie wystarcza. Dlaczego nie jest ona naprawiona w jeden dzień ? Jeżeli tak to postaramy się pokazać jaki skomplikowany proces technologiczny musi przejść głowica aby trafiła z powrotem do państwa- jako naprawiona.
Nawet 18 tys. zł akcyzy za sprowadzony samochód. Szokujące! (5)
Takiego uderzenia w kierowców nikt się chyba nie spodziewał. Ministerstwo Finansów przygotowuje się do zmiany sposoby naliczania podatku akcyzowego. Mówiąc krótko - sprowadzenie używanego samochodu stanie się absurdalnie drogie!
"Tęczowy Szejk” - największy motoryzacyjny ekscentryk (4)
„Tęczowy Szejk” jest legendą wśród fanów motoryzacji. Hamad bin Hamdan Al Nahyan zasłynął z bardzo oryginalnych zakupów i nietypowych motoryzacyjnych zachcianek.
Francuski wynalazca howerboard chce przedstawić latające auto (3)
Francuski inżynier Franki Zapata, który w niedziele 4 sierpnia przeleciał na reaktywnej desce La-Manche, planuje przedstawić pierwszy model latającego samochodu do końca 2019 roku. O tym wynalazca poinformował w trakcie konferencji prasowej.
Remont silnika 2T - co trzeba wiedzieć (2)
Po raz kolejny zabieramy Was do warsztatu, aby pokazać jak wygląda remont silnika w crossówce.
Szwecja: Elektryczna ciężarówka bez kierowcy (1)
Elektryczna ciężarówka bez kierowcy, przypominająca hełm wojownika z filmu Star Wars, rozpoczęła w minioną środę na terenie Szwecji codzienną dostawę towaru. Zdaniem jej producenta - firmy Einride oraz logistycznego klienta DB Schenker, jest pierwszą
Prowadzenie pojazdu w UK pod wpływem alkoholu - limity i kary (1)
Przekroczenie dopuszczalnych norm spożycia alkoholu i prowadzenie pojazdu jest w Wielkiej Brytanii niezgodne z prawem i bardzo surowo karane.
Polska firma wyprodukowała samochody dla Airbusa    (1)
Firma WISS z Bielska-Białej podpisała kontrakt z koncernem Airbus Group na dostarczenie nowoczesnych samochodów specjalnych. Gotowe maszyny zostały dostarczone do Hamburga i przekazane klientowi na przełomie maja i czerwca.
Wysokie osiągi samochodów z instalacja LPG (1)
Gdy na w I. połowie lat 90. do Polski dotarły pierwsze auta z instalacją LPG, panowało przekonanie, że gaz płynny (propan-butan) znacznie obniża ich osiągi. Dotyczyło to głównie pojazdów starszej konstrukcji, zasilanych gaźnikami.
Elektryfikacja samochodów nie przestaje się rozwijać (0)
Wielu kierowców nie wierzy w chęć producentów do szybkiego przejścia na samochody elektryczne, ale ta rewolucja zbliża się każdego dnia.
Warunki naprawy samochodu przez ubezpieczyciela (0)
W przypadku naprawy pojazdu należy postępować zgodnie z postanowieniami umowy ubezpieczeniowej. W innym przypadku należy liczyć się z brakiem wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, pojazdy autonomiczne to wciąż „nastoletni kierowcy” (0)
Producenci samochodów proszą kierowców o zaufanie i dzielenie dróg z pojazdami autonomicznymi, ale nie ma łatwej odpowiedzi na pytanie, kiedy będą one uważane za „bezpieczne”.
Keith Lennon sfilmował siebie jadącego z prędkością 224 km na godzinę przed śmiertelnym wypadkiem (0)
Pewien mężczyzna sfilmował siebie jadącego z prędkością 224 km na godzinę w pobliżu granicy z Irlandią, na chwilę przed tym, jak rozbił się i spowodował śmierć trzech osób.
Japonia: Jedna osoba zginęła podczas karambolu z udziałem 130 samochodów wywołanego burzą śnieżną (0)
Burza śnieżna pokaźnych rozmiarów uderzyła w autostradę na północy Japonii, w wyniku której zderzyło się 130 samochodów. Zginęła jedna osoba a rannych zostało dziesięć osób.
„Achtung. Kontrolle!” i trzech Polaków w Audi (0)
Prócz seriali paradokumentalnych przedstawiających często domowe perypetie, zainteresowaniem widzów, zarówno w naszym kraju, jak i zagranicą, cieszą się też motoryzacyjne programy paradokumentalne. W niemieckim „Achtung. Kontrolle!" wystąpili Polacy
„Achtung. Kontrolle!” i trzech Polaków w Audi (0)
Prócz seriali paradokumentalnych przedstawiających często domowe perypetie, zainteresowaniem widzów, zarówno w naszym kraju, jak i zagranicą, cieszą się też motoryzacyjne programy paradokumentalne. W niemieckim „Achtung. Kontrolle!" wystąpili Polacy
„Achtung. Kontrolle!” i trzech Polaków w Audi (0)
Prócz seriali paradokumentalnych przedstawiających często domowe perypetie, zainteresowaniem widzów, zarówno w naszym kraju, jak i zagranicą, cieszą się też motoryzacyjne programy paradokumentalne. W niemieckim „Achtung. Kontrolle!" wystąpili Polac
Udział nowych samochodów z automatami na rynku rosyjskim wzrósł do 62% (0)
W pierwszej połowie 2020 roku w Rosji sprzedano 368 tys. nowych samochodów z automatyczną skrzynią biegów - podała agencja motoryzacyjna „Avtostat”. Tym samym udział takich pojazdów na rynku wyniósł 62%, co oznacza...

Strony