Najczęściej Komentowane

Francuski wynalazca howerboard chce przedstawić latające auto (9437)
Francuski inżynier Franki Zapata, który w niedziele 4 sierpnia przeleciał na reaktywnej desce La-Manche, planuje przedstawić pierwszy model latającego samochodu do końca 2019 roku. O tym wynalazca poinformował w trakcie konferencji prasowej.
5 tys. osób trafi na bruk? Marka ma duży problem (82)
Nawet 5 tys. osób trafić może na bruk w wyniku wdrażanego przez Jaguara planu restrukturyzacji. Firma mierzy się właśnie ze stratami spowodowanymi spadkiem sprzedaży w Chinach.
Yanosik i Waze, czyli jazda z ostrzegaczem po Polsce (16)
Trudno wyobrazić sobie jazdę, bez aplikacji informującej o różnych utrudnieniach drogowych. A której można zaufać? Sprawdziliśmy Yanosika i coraz popularniejszą aplikację Waze.
"Tęczowy Szejk” - największy motoryzacyjny ekscentryk (4)
„Tęczowy Szejk” jest legendą wśród fanów motoryzacji. Hamad bin Hamdan Al Nahyan zasłynął z bardzo oryginalnych zakupów i nietypowych motoryzacyjnych zachcianek.
Nawet 18 tys. zł akcyzy za sprowadzony samochód. Szokujące! (4)
Takiego uderzenia w kierowców nikt się chyba nie spodziewał. Ministerstwo Finansów przygotowuje się do zmiany sposoby naliczania podatku akcyzowego. Mówiąc krótko - sprowadzenie używanego samochodu stanie się absurdalnie drogie!
Naprawa głowicy - proces (3)
Naprawa głowicy to skomplikowany proces wymagający specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Sam szlif głowicy przy wymianie samej uszczelki czasami nie wystarcza. Dlaczego nie jest ona naprawiona w jeden dzień ? Jeżeli tak to postaramy się pokazać jaki skomplikowany proces technologiczny musi przejść głowica aby trafiła z powrotem do państwa- jako naprawiona.
Prowadzenie pojazdu w UK pod wpływem alkoholu - limity i kary (1)
Przekroczenie dopuszczalnych norm spożycia alkoholu i prowadzenie pojazdu jest w Wielkiej Brytanii niezgodne z prawem i bardzo surowo karane.
Remont silnika 2T - co trzeba wiedzieć (1)
Po raz kolejny zabieramy Was do warsztatu, aby pokazać jak wygląda remont silnika w crossówce.
Polska firma wyprodukowała samochody dla Airbusa    (1)
Firma WISS z Bielska-Białej podpisała kontrakt z koncernem Airbus Group na dostarczenie nowoczesnych samochodów specjalnych. Gotowe maszyny zostały dostarczone do Hamburga i przekazane klientowi na przełomie maja i czerwca.
Wysokie osiągi samochodów z instalacja LPG (1)
Gdy na w I. połowie lat 90. do Polski dotarły pierwsze auta z instalacją LPG, panowało przekonanie, że gaz płynny (propan-butan) znacznie obniża ich osiągi. Dotyczyło to głównie pojazdów starszej konstrukcji, zasilanych gaźnikami.
Szwecja: Elektryczna ciężarówka bez kierowcy (1)
Elektryczna ciężarówka bez kierowcy, przypominająca hełm wojownika z filmu Star Wars, rozpoczęła w minioną środę na terenie Szwecji codzienną dostawę towaru. Zdaniem jej producenta - firmy Einride oraz logistycznego klienta DB Schenker, jest pierwszą
Uwierzysz? To jest nowy Polonez! (0)
Polonez wraca na salony!
To już pewne. Nawet 1000 zł kary dla spóźnialskich kierowców! (0)
To już w zasadzie pewne. Za niedotrzymanie obowiązku przerejestrowania pojazdu w ustawowym terminie 30 dni grozić będzie kara administracyjna. Spóźnialscy zapłacić mogą nawet 1000 zł.
Musk pokazał swój tunel pod Los Angeles (0)
Szybkim podziemnym systemem tranzytowym pod Los Angeles ludzie i pojazdy będą poruszały się z prędkością 240 km/h.
5 lat więzienia za zdjęcie z fotoradaru. Warto ryzykować? (0)
Chociaż poziom bezpieczeństwa na naszych drogach systematycznie się poprawia, Polacy wciąż plasują się w ścisłej czołówce najniebezpieczniejszych kierowców w Europie.
Kupujesz używane części? Możesz dostać nawet 5 tys. kary! (0)
Kierowcy od lat szukają różnych sposobów na obniżenie kosztów eksploatacji swoich pojazdów. Jednym z nich jest np. korzystanie z bogatej oferty używanych części zamiennych.
Nie stać cię na nowe auto? Zapłacisz dużo więcej za akcyzę! Rząd wprowadza radykalne zmiany od stycznia (0)
 “Zagracają polskie ulice” – słyszymy w Telewizji Publicznej o używanych samochodach, którymi porusza się większość Polaków. Od stycznia 2017 r. zmianie ulegną zasady naliczania akcyzy przy rejestracji pojazdu w Polsce.
Formuła 1. Zmarł trzykrotny mistrz świata Niki Lauda (0)
W wieku 70 lat zmarł trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Niki Lauda - poinformowały agencje, powołując się na źródła rodzinne. Niki Lauda ostatnio przebywał w prywatnej klinice w Szwajcarii,
TOYOTA STWORZYŁA WÓZKI WIDŁOWE NA WODÓR (0)
Dwa lata po rynkowej premierze wodorowego sedana Mirai, Toyota wprowadza kolejny pojazd wykorzystujący technologię ogniw paliwowych. W fabryce Motomachi w Toyota City w Japonii rozpoczęły pracę dwa wózki widłowe z napędem na wodorowe ogniwa paliwowe.
Citroen znika z WRC, a Sebastien Leob z WTCC. A w 2017 roku... (0)
Zespół Citroena, który zapowiedział, że w sezonie 2016 nie będzie startował w rajdowych mistrzostwach świata, dzień później potwierdził, że skupi się w tym czasie na wyścigowych mistrzostwach świata samochodów turystycznych (WTCC).

Strony